| Idknonsenskmspls a întrebat:

Azi dimineata catelusul meu si-a bagat coltisorii in papucul meu fara sa vad, in timp ce mergeam i-am scos din greseala un coltisor lung din fata.
Majoritatea dintilor de lapte s-au schimbat deja. E un bichon maltez de 7 luni.
Ii va creste inapoi?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-i va mai creste, dacă nu a fost un dintisor de lapte.
Lasă că e frumos și așa! Abia are un semn distrinctiv, il vei recunoaste usor dacă îți va fi furat.
Caniche-ul meu avea șase luni, când se juca cu lesa și o "scutura" cu dintisorii, până când am văzut că i-a sărit dintele la 1 m. Nici chef de joacă nu a mai avut in minutele urmatoare. Nu i-a crescut un altul, dar pentru mine rămâne cel mai scump și frumos cățeluș.
Iubeste-l așa cum e, "defect". )) El ne vor iubi oricum, chiar dacă și noi am avea, zeci de defecte.