| ஐNoNameஐ a întrebat:

BUNA! Caini au dinti de lapte care sa cada? Pentru ca la cainele meu i-a cazut un canin in timp ce se juca.Nu stiu daca este dintele definitiv sau daca o sa creasca din nou.Sunt ingrijorata ca poate ramane stirba(fara un dinte). Va rog ajutati-ma! O sa mai cada si alti dinti? Dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
| alexutza1183 a răspuns:

Da ai dreptate,si cainii au dinti de lapte,pe care ii schimba,nu te ingrijora, ii va creste altul daca este pui, daca este batran cred ca e din cauza varste...Succes!

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da,au dinti de lapte ca si pisicile, de altfel! Uite cum se vor schimba ei:
http://www.eva.ro/......-5889.html

| Lane a răspuns:

Desigur ca au dinti de lapte. Fii linistita!

| larry11larry a răspuns:

Au dinti de lapte

| Mihai_Adrian_1905 a răspuns:

Buna am si eu o problema cum un ogar englez i-au cazut 2 dinti dar cand am vazut articolul m-am linistit fiu ibesc cateii!

| Mihai_Adrian_1905 a răspuns:

Am fost si eu ingrijorat la inceput dar cand am vazut raspunsurile oamenilor m-am linistit