| GigiDurul a întrebat:

Cand iti faci un tatuaj cu henna, e obligatoriu acel model floral sau iti poti desena ce vrei tu? E temporar?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Orice vrei, dar din cate stiu acea henna este toxica
si a iti face tatuaj de asta este copilarie e ca si cum ai avea cercel cu magnet doar sa pari "băiet"
Eu stiu ca e plina Romania de tatuati de astia care se cred Yakuza, cum spunea si piesa autorului orice tigan mai imbracat se crede Fane Spoitoru...deci nu toti cei cu tatuaje sunt si baieti cum vor sa para.
Sfatul meu este sa nu iti faci pentru ca dai banii pe prostii.
Si da si eu am tatuaje permanente, dar nu-s la vedere.