| Lkm_Bibi_1995 a întrebat:

Catelusa mea e corcitura de pechinez.Acum 2 zile a nascut 6 catelusi, dar 2 au murit.Problema e ca nu prea mananca si azi a fugit de langa pui.E normal sa nu manance si sa fuga de langa pui?

5 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Buna eu stiu ca daca o catelusa naste mai mult de 5 pui unul zigur va muri dar acum incearca sa pui catelusa langa puii ei pentru. ca trebuie sa ii alapteza daca nu catelusi vor avea imunitatea scazuta sau chiar vor muri

| Lkm_Bibi_1995 explică (pentru florentina_9904):

Mersi pentru raspuns, dar din pacate au murit toti.

| florentina_9904 a răspuns:

Imi pare rau...

| Lkm_Bibi_1995 explică (pentru florentina_9904):

Dar e normal sa nu vrea sa manance?

| RappMusicc a răspuns:

Pai e Trista si s-a maturizat :*! Trebuie sa o iei si sa o pui langa pui sa se obisnuiasca si sa ii hranseasca!
Funda?