| Stefania a întrebat:

Ce animale aveti acasa? Care va plac cel mai multbatting eyelashes?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am 2 catei si 2 pisici. Toate animalele sunt dragute. Eu vreau cadou un inorog. Care se ofera sa imi dea unul?

| adriangabor92 a răspuns:

Catel, pisic

| Meryem027 a răspuns:

Am o broasca testoasa, pe nume Oaky; un perus, Jimmy; un porcusor de guineea, Natasha si un caine, ciobanesc caucazian, Dobrica.Imi plac cainii, cel mai mult ...deci forta Dobrica!laughing

| cornel a răspuns:

Caine:X

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Am un cățel... :X și de obicei căței imi plac (pisicile nu le suport pentru ca lasă par peste tot, de aceea nici nu am)hee hee
dar tu ce animal preferi?

| Petronela a răspuns:

Buna! Am un papagal.Imi plac pisicutele, catelusii, veveritele.

| Ingerasull99 a răspuns:

Imi plac pisicile si am un motan de 2 luni jumate foarte jucaus.
Stau la bloc, dar ma descurc cu el.

| Stefania explică:

Eu le prefer pe toatelove struck.Sunt iubitoare de animalutelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am animale, am avut o pisica timp de 7 ani.
Urmeaza sa imi iau un bichon.
Imi plac la nebunie animalele, si cred ca daca as sta la casa as avea o gradina zoolaughing.
Dar cum nu se poate impartii dragostea si mereu va fi a cea placere sa stai cu unu mai mult si saracii o sa se simta mai mult abandonati prefer doar un animal careia sa ii acord toata atentia si dragostea mea.

| Amrita a răspuns:

Buna. Eu am o pisica acum, dar cel mai mult imi plac porcusorii de guineea. Am avut 2 dar mor destul de repede si imi pare rau dupa ei dupa.

| MusicisMusic a răspuns:

-un caine bichon frise pe care il cheama Hector si are 5 luni
-2 hamsteri sirieni pe care ii cheama Matew si Daisy si au 1 an si 2 luni
-1 iguana verde pe care o cheama Irma si are 2 ani
-2 perusi ondulati pe care ii cheama Kim si Dexter si au 7 luni
-un acvariu mare cu pesti care e la birou la tata si unde am un peste pe nume Pluto!big grin

| D33a98 a răspuns:

Pai am multe animale. Am un motan pe nume Tomita, doi perusi Coco si Coca, un catel Bobby, un calut, o vacuta, gainuse si cam atat din pacate. Imi plac foarte mult pisicile si cateii, dar eu de obicei sunt inebunita dupa toate animalele.

Fundita?

| creatzaaaa a răspuns:

Buna! EU am 2 catei deci ador cateii:X:X:X:X:X:X:!

| creatzaaaa a răspuns:

Buna eu am 2 catei deci ador cateii!::XX:X: