| gabitza05 a întrebat:

Buna!

Ce animale aveti sau v-ar placea sa aveti? Eu am avut un papagal.

Răspuns Câştigător
| Haydee a răspuns:

Mmm.Am o motanel... dar mi-ar placea sa am:un pui de tigru, leu, puma, jaguar. O maimutica, un caine golden retriever. un papagal care vorbeste, o testoasa mare de uscat si.doar atatbig grin

10 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Bichon maltez love struck ...am avut :d

| ShaKuri a răspuns:

Porc de guineea am avut...si vreau sa iau altu.

| mastersinky a răspuns:

Eu am avut 5 papagali dar 2 mi-au murit si 3 s-au pierdut pe afara deoarece lasasem geamul deschis si le dadusem drumul prin casa... dar maine o sa imi cumpar un beagle si tot maine il iau acasa

| bibydraguta a răspuns:

Buna.eu am un caine foarte dragut si am avut si o pisicuta dar a murit.am avut si papagali si porc de guineea mai demult.eu una deocamdata nu as mai vrea nici un animal.

| dana39668 a răspuns:

Am o pisicuta si un labrador de 3 saptamani.

| deyu001 a răspuns:

Buna.De cand am fost mica intodeauna mi-au placut cateii si papagalii.Acum am doar un catel.

| MeMe a răspuns:

Ceva. un caine micut :d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Saint-Bernard, Terra Nova etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluty eu am 2 zebre australiene big grinfrumoase tare:X...sunt 2 pasari de talie mica si sunt pasari exotice:X:X canta asa de frumos... le ador... app am uitat sa mentionez ca aduc si mult nororc ele...nu ma indur sa le dau pentru nimic in lumea chiar de imi dau desteptarea in fiecare dimineata la 6:30hee hee)

| xoxooo21_1512 a răspuns:

Buna! Eu am un iepuras (rasa:pitic) si un caine :X.