| CatalinaPaulaM a întrebat:

Bună.
Ce aș putea să-i fac cățelușei mele în legătură cu durerile de stomac?
Se poartă cam ciudat în ultimul timp, stă cam supărată, nu mănâncă aproape deloc. Am fost cu ea la medicul veterinar, i-a dat ceva medicamente antibiotice, dar le-a luat până la final și încă este la fel. Medicul spune că s-ar putea să-i apară ciclul având în vedere că are 6 luni și că și ăsta ar putea fi un motiv pentru care se comportă așa.
O văd chinuită de durerile de stomac și de faptul că nu mănâncă și aș vrea să o ajut măcar un pic.
Mereu mănâncă iarbă ca mai apoi să vomite. Medicul spune că asta o ajută, dar având în vedere că nu mănâncă altceva, vomită doar iarba pe care a mâncat-o.
Mă poate ajuta cineva?
Ce aș putea să-i fac sau să-i dau să o ajut puțin?

1 răspuns:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Eu as incerca la alt medic, cauta unul cu renume ca este foarte bun, acolo in zona ta.