| Seby80 a întrebat:

Ce sa cumpar dintre xbox 360 slim si ps3 slim (nu va legati de kinect si move). La care consola gasesc mai ieftine jocurile si mai multe(jocuri originale, nu vreau sa modez). Ofer funda big grin As dori un raspuns de la cei care cunosc ce pot face cele doua console.

2 răspunsuri:
| TntMan a răspuns:

Ps3 Slim e mult mai bun poate ca ai vazut la alte intrebari ca uni ziceau ca xbox 360 este mai bun la internet... nu e asa. Poti sa scrii pe youtube Ps3 vs Xbox 360 si aproape la toate rundele o sa gasesti la comentarii ps3 is the best etc. Iti garantez eu ca e mai bun ps3. Daca scrii asa pe youtube gasesti la cpu, gpu, controller... Fundita?

| vulturulplesuv a răspuns:

Nintendo cu supermario broswinking