| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon blackberry cu camera 3G imi recomandati.Si daca touchscreen Samsung Galaxy sau Google Nexus si de ce! FUNDA

1 răspuns:
| Desabafo a răspuns:

Blackberry-ul mi-se pare mai mult pentru baieti ca e un telefon destul de lat.

Samsung-ul Galaxy ti-l recomand cu caldura deoarece la performante este mai bun decat un Iphone 4 + ca majoritatea fetelor au un telefon pe touch.

Si Google Nexus nu ma incanta cu nimic! Ca design deloc.are design-ul asemanator cu HTC Wildfire.mi-se pare uratel + ca are ca sistem de operare Android, si de aici tot la Iphone(si el tot Android are) ajungem unde Galaxy-ul este mai bun.