| Ruxii1234 a întrebat:

Cum as putea sa imi tratez pisica acasa?
Am o pisicuta de 5 saptamani care s-a imbolnavit. Nu prea mai mananca, are boticul si gingiile pale si doarme cam toata ziua. Ieri a avut si febra. Pana acum a fost foarte vioaie si mancacioasa.
Am dus-o azi la veterinar, i-a facut 2 injectii dar starea ei nu s-a imbunatatit.
Ce as putea sa ii fac. Vreau sa o ajut. Nu suport sa o vad in starea asta.
Ati avut vreodata probleme de genul la pisicuti asa de mici? Are sanse de supravietuire? sad

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Din pacate acasa este cam greu sa o tratezi, cel mai bine ar fi sa mergi cu ea la doctor.