| Deniz23 a întrebat:

Buna! Cum îmi sau seama dacă o pisica nu are lapte pentru pui? Astăzi a venit un pui de pisica pe lume prin cezariana și doctorul mi-a explicat anumite lucruri dar acest aspect am uitat să-l întreb. Pot spune doar ca puiul suge de la pisica și ca nu miorlăie încontinuu chiar doarme după ce suge. Am avut și putine complicații cu pisica deoarece un pui a fost fătat ieri iar azi i-am făcut cezariana pentru al doilea și nu stiu dacă acest lucru a afectat laptele pisicii. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

De ce ai face cezariana la pisica? Daca mama nu avea lapte puiul era deja mort, nu are ce sa-i afecteze glandele producatoare de lapte

| Deniz23 explică (pentru Mirel4412):

Deoarce ea a fătat un pui luni spre marți noaptea și era decedat iar pana azi se chinuia sa îl nască și pe celălat am ajuns la doctor și a zis clar cezariana și slabe șanse ca puiul sa trăiască. Dar prin resuscitare a trăit