| Pisic1998 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un cont iti este furat de catre un hacker? Stardoll.FUNDA... apropo este adevarat ca cei care au un virus numit BUG li-i se poate fura contul de la hackerI? FUNDA +VOTT!

3 răspunsuri:
| xBlackB0y a răspuns:

Salut! Iti dai seama atunci cand incerci si nu-ti merge sa te loghezi fiindca hackerul iti umbla in cont iar al tau nu se poate loga findca este logat el si nu se poate loga 2 persoane cu 2 calculatoare diferite pe acelasi cont. Si daca ar intra hackerul si sar deloga tu mai poti intra in el findca el e deloghat. Iar cu ce crezi tu despre BUG este adevarat, este foarte complicat dar trebuie sa bine ca sa-l folosesti. Sper ca team putut ajuta cu un sfat... iar tu, stai calma ca nu-ti fura nici un hacker nici un cont. FUNDA?

| AndreeaVlad0 a răspuns:

Pai...Daca intri, si nu merge cu parola, iti dai seama ca a fost furat.Si da, exista acest virus. Apropo, cum te cheama pe Stardoll? Eu AndreeaBanica2. Funda?

| Pisic1998 explică (pentru AndreeaVlad0):

Ma cheama ciresicaalexia.