| Pufu a întrebat:

dau fundita.Am de 2 saptamani o catelusa yorkie toy(ea are 2 luni). De cand am cumparat`o i-am dat sa manance bobite royal canin(junior), inca o forma de bobite(nu mai stiu numele, dar este tot pentru juniori) si sos pedigree junior cu ambalajul galben, insa, in ultimul timp nu mai ii place. Mi-ati putea recomanda mancare gatita pentru ea? Multumesc mult!:*

Răspuns Câştigător
| Sweet00gum a răspuns:

Orez fiert cu carne de pui (sa nu ii dai oase de pui!)
branza cu un ou crud amestecat si cu seama de lamaie, ff putin zahar. cam atatstraight face sa nu ii dai ce mancati voi

3 răspunsuri:
| Barbie331 a răspuns:

Pai eu zic sa ii prepari branzica cu ceva, parca, nu mai stiu, dar am fost la o prietena si mama ei ii facea un fel de branzica, nu era yorkshire terrier toy, era shitzu, tot de talie mica. Sper sa te ajute, imi dai mie fundita, plz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i faci orez cu morcov si carnita de pui fierte, branza dulce, ciorbica de legume astea ii dau si eu la catelu meu yorkie tot de 2 saptamani il am. Cam la 2 zile ii schimb mancare ca se plictiseste sunt cam mofturosi la mancare. De cand il am nu a latrat deloc sa aiba ceva?

| AmIraPrinceSs a răspuns:

Si eu am un Yorkshire big grin doar ca e baietelhee hee.

Am auzit ca mancarea de pisici e mai fina decat cea de caini ai putea incerca sa vezi daca ii place big grin.

Succes!:*:X