| Adella05 a întrebat:

Dau fundita.Referitor la intrebarea anterioara: http://www.TPU.ro/......-banuti-d/ nu prea stiu ce sa scriem pe hartii! Aveti idei?:D.

1 răspuns:
| LaughOutLoud a răspuns:

Puteti sa scrieti asa: "Aveti un catel mic si pufos dar nu aveti timp sa-l plimbati? Noi avem solutia:
Suntem cateva fete in varsta de -- ani si ne place mult sa plimbam catei. Daca aveti un catelus si simtiti ca nu mai sunteti in stare sa va plimbati catelul sau din cauza serviciului nu va mai ramane timp de favoritul dumneavoastra, noi vrem sa va ajutam
puteti sa ne contactati :
si scrieti detalii de contact
Funda?