| IePuRaSh●De●CiOcOlAtA a întrebat:

De cate ori ies afara este o pisica care seamana foarte mult cu motanul meu. imi e mila de ea mai ales ca are doar un ochi dar nu cred ca e bolnava.Cred ca o ingrijeste cineva deoarece este curata dar nu foarte curata.
Cum am mai spus imi e mila de ea si vreau sa o iau acasa dar nu cred ca mama ar fi de acord.Si ea iubeste animalele dar am deja un caine si un motan.Cum pot sa o conving? Avand in vedere ca daca ma lasa o sa platesc consultul la veterinar din banii mei.

3 răspunsuri:
| MrsPink a răspuns:

Pai... daca nu ar fi deacor tine-o in scara blocului sau macar zi sa te la sa sa o ti uneori noapte in casa macar pe balcn ca vine iarna si e vai de capu ei... dar apropo din ce oras esti? si de curiozitate ce culoare are pisica?

| Ford a răspuns:

Pai zii ca nu vrei sa o tii definitiv la tine ca vrei doar sa vezi ce are si ca vrei sa o duci la veterinar. Dupaia probabil ca o sa i se faca mila si de ea.

| IePuRaSh●De●CiOcOlAtA explică:

Stau in constanta si pisica e alba cu putine pete gri.De ce intrebi?