| ViiiiiiiiiD a întrebat:

De o saptamana am cumparat o veverita degu. Are toate conditiile in cusca, dar de doua-trei zile a devenit foarte agresiva. Ma musca cu orice ocazie de mana si este foarte agitata.
Imi este teama ca se salbaticeste din cauza ca este singura si nu are o alta veverita sa se joace.
Daca are cineva un asemenea animal si imi poate oferi mai multe informatii?! Este normal sa se comporte asa?

Răspuns Câştigător
| Speranta12 a răspuns:

Si tu ai deveni agresiv daca te-ar inchide cineva intr-o cusca si s-ar uita frumos la tine de afara.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Animalele și oamenii au fost creați să trăiască în libertate.