| Djlsghtnquuw a întrebat:

de vreo saptamana cainele meu tremura, cateodata. Ma sperie, de ce face asa? Frig nu are cum sa ii fie, nici sa mearga afara. thinking

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Pai depinde ce rasa e daca este rasa mica si cu par scurt s-ar putea sa ii fie frig chiar daca nu crezi tu, incearca sa pui ceva pe el si dupa un timp vezi cada mai tremura si daca e dul la veterinar.

| Djlsghtnquuw explică (pentru afrodita3333):

E de rasa mica, dar e blanos, si nu tremura mereu.

| afrodita3333 a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

Probabil are freo afectiune interna mai intreaba pe cineva care are caine sau cel mai bine ar fi sa-l duci la veterinar.

| afrodita3333 a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

Sau se mai poate sa fie de la viermisori asta daca nu l-ai deparazitat in ultimele 3 luni, sau de frica sau se poate sa aiba febra(verifica nasul si vezi daca e uscat nu e de bine)

| Djlsghtnquuw explică (pentru afrodita3333):

Mersi mult, o sa il duc la veterinar.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cainele tau este bolnav.
http://dogvet.ro/boli%20semne%20caine%20bolnav.html

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Poate s-a racit sau este vreo problema de sanatate.Trebuie sa il duci la medicul veterinar pentru consultatie.
Succes si o zi placuta! happy