| spyke321 a întrebat:

Buna dimineata TPU!
Puteti sa imi spuneti va rog la ce pret ar putea ajunge un catel de rasa pomeranian in Italia? Voi merge acolo pentru o perioada si vreau sa imi iau de acolo unul
Multumesc!

5 răspunsuri:
| BarOsanu99 a răspuns:

De la 200 pana la 3000'de euro poti gasi pomeranian happy

| MJ4everkingofpop a răspuns:

Pai o prietena a luat un pomeranian cu 300 de euro din Italia...

| spyke321 explică (pentru MJ4everkingofpop):

In ce an?
Cate luni sau cati ani avea? Ca am auzit ca acolo pretul variaza dupa ani, genul lor (feminin/masculin) si mai multe.
Si mai exact, l-a luat de la un proprietar sau de la un Pet Shop? happy

| MJ4everkingofpop a răspuns (pentru spyke321):

L-a luat anul acesta si este femela de 3 luni. Cred ca l-a luat de la un proprietar caruia i-a fatat cateaua...

| spyke321 explică (pentru MJ4everkingofpop):

Aha,pai cred ca de asta l-a luat si asa de ieftin. Normal, pretul cainilor de la Pet-shop-uri incepe de la 500 Euro si se termina la 2500 euro (in cazul pomeranienilor). Am intrebat pentru ca in Romania am vazut caini pomeranieni cu tot ce le trebuie de la 400 euro in sus.
Multumesc pentru informatie.