| Andrei48c00 a întrebat:

Buna dragii mei! Am si eu un canal de Youtube pe nume Andrei si Dana si voiam sa va intreb unde as putea sa imi promovez canalul de Youtube in afara de Facebook si instagram.Noi facem vlog de calatorie, conti utul e relativ bun, dar merge greu

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.
Ai putea să faci promovarea pe TikTok cu clipuri scurte, ale videoclipurilor postate.
Fiind o platformă în curs de dezvoltare și cu mulți utilizatori, poate fi un adevărat potențial de lansare.
Nu ai nimic de pierdut, poți încerca!
Succes!