| Andreea2Daniela a întrebat:

Bună, echipa TPU! Ştie cineva ceva despre cadouri de Moş Nicolae / Crăciun / Revelion? Vreau Handmade! Dau fundă! happywinking

4 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Papioane simpatice cu tematica de iarna happy

| KinderBeeeib a răspuns:

Hei,ai putea cauta pe net ateliere Handmade de la tine din oras, iti garantez ca o sa gasesti acolo ce doresti, iar daca vrei sa le faci chiar tu ai putea sa cauti pe Youtube niste tutoriale DIY.

| SüßesHäschen a răspuns:

Sunt pe facebook multe pagini de handmade unde poti da comanta sunt chiar si de 12 lei

| paulciul123456789 a răspuns:

Salut. ce zici de jack daniels sau sampanie daca ii fata ceva ursulet mare daca ii un prieten iai un jack danielswinking sau ballantines.