| Roooxy a întrebat:

Eu am 2 perusi.(pereche). Sunt foarte dragalasi. Insa de ieri unul dintre ei a inceput sa vomite, stranuta, are penele zburlite. Ce ar trebui sa ii fac? Cum il pot ajuta? La veterinar nu il pot duce fiind duminica.sad

Răspuns Câştigător
| robert1999rob a răspuns:

Am papagali de mult timp.Asa am patit si eu, papagalul meu vomita stranuta si altele am asteptat anca o zi si sa fost prea tarziu murise. crying.Din propria mea experienta dul cat mai repede pana nu moare A da era sa uit tine-l la caldura funda?

3 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Pai asteapta pana maine sau daca nu astepti ceva timp si strangi bani ca sa-l duci la veterinar. Funda?

| Roooxy explică:

Va multumesc frumos! Din pacate papagalul meu a murit...sad Sper ca papagalita sa se acomodeze fara el.

| Ioana2002 a răspuns:

Sigur a racit sau a mancat ceva care i-a facut rau pana maine il poti pune la caldura si sa stai langa el in caz daca se intampla ceva si luni il poti duce la veterinar. Sper ca te-am putut ajuta.