| BoyCluj2013 a întrebat:

eu am telefon Samsung C3050. Imi puteti spune va rog cum sa descarc jocuri prin bluetooth? Tot caut jocuri pe internet si nu gasesc nimiccrying! Sau nu se poate?

7 răspunsuri:
| anonimmmmm a răspuns:

Bluetooth-ul este ca si infra rosu, adica daca ai bluetooth iti poti trimite de pe telefon de la alta persoana, dar intra pe tegos.ru si ai sa poti sati descarci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incerc si nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe wapdam.com

| Caprio a răspuns:

Si eu am aceias problema cu asta vreau sa-mi bag jocuri in telefon dar numi accepta cum fac sau nu merge cryingcryinghappy

| BibUuLexii a răspuns:

Nu poti sa descarci jocuri prin bluetooth pe telefon doar daca ai jocuri anume pentru telu tau si de pe calculator nu de pe net