| Deea a întrebat:

Face cineva baschet in timisoara sau macar daca stiti pe cineva care face sau macar un club? Am cautat pe internet de ieri tot caut dar nu gasesc nimic. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

LPS Timisoara!

| Floreenofficial a răspuns:

Intra si pe site-ul federatiei romane de baschet! succes!

| ancamaria99 a răspuns:

Am facut dar m-am lasat pentru ca sunt mai mica de statura si am considerat ca nu este de mine. Este in zona dacia un club se numeste Club Sportiv Scolar Bega Timisoara pe strada amforei daca nu sti cum sa ajungi acolo uita-te aici: http://www.infoo.ro/......807NE.html