| IreneRuth a întrebat:

Buna friends! :) Am o pisica la apartament. I-am luat o litiera acoperita ( aceasta : http://www.animal-vet.ro/......0355_P6665 ). Am invatat-o repede sa isi faca nevoile in ea cand nu are capacul pus, dar nu stiu sa o invat si cu capac (i-am luat litiera acum 2-3 zile). Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Scoate usita pentru inceput. Si eu am tot de aceea si am scos usa.
Am intalnit multe pisici care nu vor sa intre, e incomod sa impinga usa..sa zic asa laughing pe parcurs o poti duce la litiera (cand e usa pusa) si sa o impingi (nu tare, foarte putin..si sa impingi si tu cu mana usa).