| Alexandraaa22334 a întrebat:

Buna ...ieri am primit o broscuta testoasa de la ai mei.i am sa manance a fost perfect normal. azi dimineata cand sa ii dau nu a vrut ..am inteles o asa ca am incercat dupa cateva ore ..nici atunci nu a vrut..si tot asa..nu a mancat nici macar putin azi si mi e frica. Nu are lampa dar apa e la 25 de grade. daca e sa o scot sa se plimbe prin pat ..se plimba sau se baga sub piciorul meu sau sub plapuma, perna nu conteaza si sta acolo. ce sa fac?

1 răspuns:
| ionut16001235 a răspuns:

Prima mea broscuta nu a mancat o luna intreaga, apoi am mai luat una care manca si a inceput si ea sa manance. Totusi cere o parere si de la medicul veterinar sau pet-shopul de unde ai luat o.