| Amalia0024 a întrebat:

Imi doresc de mult timp sa înființez o trupa, însă nu am găsit persoane cu care sa fac aceasta trupa sad
Vreau sa fie o trupa doar cu soliști vocali, de preferat sa fie fete si sa fie din Craiova sau din județul Dolj.
Nu contează gradul de pregătire, putem sa luam totul de la zero.
Dacă vreți sa faceți parte dintr-o trupa, contactați-ma si vom stabili mai multe detalii.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

De acapella in rrominica nu prea am auzit, insa iti doresc succes!