| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate raspunde cineva, la cate kilograme poate ajunge un iepure rasa cap de leu? Eu am o pitica de vreo 7 luni si are 2.300 kg. Pana la ce varsta cresc iepurasii in greutate?

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca e hranita bine poate ajunge la 4-5 kg!

| vocea a răspuns:

Ajunge pana la 7 kilograme.

| NoFeelings a răspuns:

Http://totulpeblog.com/iepurele-cap-de-leu/ înseamnă că articolele sunt mincinoase, cam asta scrie pe unul fiecare.
Ce sa sa spun, eu cred că poate ajunge maxim la 4 kg, fiind Cap de leu, pitic.
Până pe la 1 an, cred

| Andreea213 a răspuns:

4-5 kg cred si cresc pana la un an. Asa am auzit.

| Trandafir_Dan_Sebastian_1905 a răspuns:

Sigur mai pune pă ea până la Crăciun

| efervescent99 a răspuns:

CUM ARE 2300 DE KG? Trebuia sa spui si tu 2.300 grame nu kg wtf

| addya a răspuns:

Greutatea la maturitate este de 4-6 kg asta depinde de cat de bine este hranit