| DianaStefania140 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum sa imi conving tatal sa imi ia un caine? Stiu sa il mai mituesc cu ceva : El are culmea 6 pisici si 2 caini, dar pe mine nu ma lasa cu unul? Catelul este pekinez si il primesc pe gratis, pentru ca un vecin de al meu vrea sa scape de ei. Mama este de acord, si spune ca daca nu este si tata de acord il luam si ii spunem mai tarziu. dar mie imi este foarte frica de tata. VA ROG ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| xXxDragosHHHxXx a răspuns:

Spune-i ca este cea mai mare dorinta a ta si ai fi incantata sa ai un caine + ce ai zis tu mai sus l-ar convinge. Sigur o sa te asculte.

| DianaStefania140 explică (pentru xXxDragosHHHxXx):

Mersi chiar nu m-am gandit la asta big grin

| M4a1D3aD a răspuns (pentru xXxDragosHHHxXx):

Mersi mi-am luat GTA V cu ajutorul tauhappy

3 răspunsuri:
| M4a1D3aD a răspuns:

Fai ceva care sa vada ca meriti mie mama mi-a luat minecraft pentru un 10 la geografiehappyFunda?