| laurik0906 a întrebat:

Buna!
Impreuna prietena mea Alexandra am hotarat sa ne facem un canal de youtube pentru a face vloguri.
Nu avem idei de nume!
Ne puteti da cateva idei?
Dau

Răspuns Câştigător
| Adelinep a răspuns:

CrazyGiRls
abcVloggers
Skittles
WeAreGirls
xxKluexx
Babyxx
xoxo
Sper ca ti-au fost de foloswinking ...si succes la vloggarit laughing fundita puppy dog eyes?

| laurik0906 explică (pentru Adelinep):

Multumim pentru idei! si multumim! o sa avem nevoie de succes!happy

3 răspunsuri:
| relax3 a răspuns:

Relax; fain; funki-punki; beauty; playgirl;;; hot girl; bad & good (beauti inseamna frumusete hot girl fete fierbinti bad rautate good bunatate) sper ca te-am ajutat funda?

| Necuu a răspuns:

Daca ai nevoie pentru design video gen intro-uri va pot ajuta. Cautatima pe facebook daca vreti : Necu Punct