| Ana1284 a întrebat:

Inainte sa incepeti sa cititi, va jur, nu e pusa la misto intrebarea! Cred ca am innebunit laughing! Deci, eu am de curand o pisica neagra, care a fost gasita pe strada. Eu iubesc animalele, si am mai avut o pisica inainte, dar a murit. Asta nu e ca o pisica normala, musca de cand am luat-o, stiu ca e ceva normal sa zgarie si sa muste, dar asta se repede la piciorul tau, sau la mana daca vrei sa o mangai, doar cand doarme e draguta. Ai mei nu ma cred ca asta are ceva, e logic. Nici eu nu ma cred cand ma gandesc ca s-ar putea sa am o pisica posedata rolling on the floor. Si inca arata caun pui, are cam 3-4 luni, dar de cand a mai crescut cam de 2 saptamani a inceput sa miaune, dar nu un mieunat normal. miauna cand te uiti la ea, cand pui mana pe ea si cand o cert ca ma musca miauna tare rau, zici ca vrea sa sara la atac, si uneori chiar o face. Daca nu ma credeti nu raspundeti, eu sunt disperata. Azi stateam la Pc si a inceput sa miaune rau de tot apoi a sarit pe mine si a inceput sa muste si sa dea cu ghearele.

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Asa sunt pisicile luate dupa strada.Nu o lovi sau te purta urat cu ea.Din contra dai mancare des incearca sa stai langa ea vorbeste cu ea joaca-te cu ea cu o ghem de ata.O sa se linisteasca.

| AtateaConditii a răspuns:

Posibil sa fie salbatica, mai ales daca ai luat-o de pe strada.

| SouLIce a răspuns:

Posibil sa fie posedata, cheama un preot sa faca o exorcizare

| jeleeu a răspuns:

Asa facea si pisica mea. fiind lasata pe strada de catre fostii stapani, normal ca are comportamentul ala. stai linistita, nu e posedata laughing

| jeleeu a răspuns:

Apropo, acorda-i mai multa atentie.