| razvybossu95 a întrebat:

Buna inca de mic am un hobby care mi-a intrat in sange si anume pescuitul, iar acum am 18 ani si vreau sa ma apuc si de pescuitul la rapitor si as vrea sa-mi spuneti ce stiti despre el, cum este.
tin sa mentionez ca la pescuit merg cam pe raul crisul alb si raul mures fiind in zona asa ca mi-ati putea recomanda si niste locuri unde sa incerc la rapitor.
multumesc mult cel mai bun raspuns funda

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Inca de mic iti place pescuitul si il practici dar nu stii nimic de rapitori?
Am un sfat bun pentru tine : Lasa-te de acest hobby!

| razvybossu95 explică (pentru lpavel):

Nu am zis ca nu stiu nimic am cerut doar niste pareri stiu in mare dar pana acum am cam pescuit doar la scobar, crap, caras etc si la blincher dar nu am reusit sa iau doar clean

| Pufuleatzaxxx a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Pescuit

Pai zi-mi de unde esti? si iti zic locuri de pescuit.

| razvybossu95 explică (pentru Pufuleatzaxxx):

Sunt mai exact din brad hd dar pe crisul alb merg in jos la pescuit catre Arad