| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

La scoala, facem un fel de concurs si am trecut in finala. Ce pot face ca sa castig? Vreau sa imi spuneti si de ce sa aleg varianta ta.

Răspuns Câştigător
| GhostBlack7 a răspuns:

Daca sun copii, incearca ceva wow, in special copii sunt atrasii in ziua de azi de lucrurile SF.
Incearca sa te uiti pe Youtube la iluzii optice "trucurii magice". Sau ceva desprins dintr-un film indragit, sau poate chiar desene animate.

5 răspunsuri:
| emayperritos a răspuns:

Daca ai ajuns in finala bravo tie. Ca sa castigi trebuie sa inveti mult ca sa reusesti sa castigi premiul intai. Si eu cred ca zilele istea sunt norocoase ca si eu am ajuns in finala acum la un concurs scolar.Si daca vrei sa alegi acest raspuns nu este treaba mea pentru ca este alegerea ta. Bafta la concurs.

| Miksha a răspuns:

Yup, trucurile magice par cel mai folositor lucru pentru aceasta categorie de varsta, incearca sa adaugi un un mic efect comedic cu cateva glume spuse din cand in cand.

| GhostBlack7 a răspuns:

Specifica ce fel de concurs este.

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru GhostBlack7):

Este un concurs de talente u data trecuta am facut un monolog si am luat punctajul maxim dar acum nu stiu ce sa fac (juratii sunt copii de 11 ani)

| JackR a răspuns (pentru Miu_Stefan_1999):

Fa pizza sau clatite. Pentru pusti de 11 ani inseamna succes garantat!
(Inainte sa crezi ca fac misto de tine, afla ca a stii sa gatesti inseamna sa ai si talent, pe langa tehnica!).

| GhostBlack7 a răspuns (pentru Miu_Stefan_1999):

Daca sun copii, incearca ceva wow, in special copii sunt atrasii in ziua de azi de lucrurile SF.
Incearca sa te uiti pe Youtube la iluzii optice "trucurii magice". Sau ceva desprins dintr-un film indragit, sau poate chiar desene animate.