| anonim_4396 a întrebat:

Laptele praf Lactadiet pentru caini este bun și pentru pisicuțe? Multumesc

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Da, dar in cantitate mica. Depinde mult de talie si rasa.

| Albertamihaela1996 a răspuns (pentru baru):

Ii o pisicuța obișnuita, orfana de 5 saptamani

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... poti sa ii dai putin. Nu o sa ii faca rau. Pana la urma, sunt animale. Sunt facute sa reziste. Nu patesc ele ceva rau de la lapte.

| Vikaa a răspuns:

Avand in vedere ca pisicile se pot acomoda usor la mancarea canina, la lapte nu ar fi indicat sa le fie dat, depinde de varsta pe care o au acestea, daca is trecute de 3 luni de la intarcare clar nu le dai lapte de vreun fel, dar daca vrei sa le dai musai lapte nu le da lapte special facut pentru caini ca nu digera la fel si fac imprastiat prin toata casa. Dar daca mananca din conservele pentru caini sau boabele acestora nu e vreo problema.