| Wonderland a întrebat:

M-am hotărât să-mi cumpăr sau să adopt un pui de arici ca animal de companie și aș vrea să vă întreb dacă știți de unde aș putea să fac rost și mai ales, dacă ar putea să se adapteze într-un apartament.

5 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Sall!
Am gasit ceva pe internet(scuze ca nu l-am gasit in romana):
http://www.youtube.com/watch?v=dWg-7xysy3I
Nu e chiar ce ai cerut tu, dar sper ca te'am ajutat:D
Paaaa!
^.^

| Wonderland explică (pentru αntoniα):

Mulțumesc mult, mi-a fost de ajutor! big grin

| roxyasd22 a răspuns:

Nu prea ar putea. Daca vrei un animal de companie alege un caine daca esti mai energica si pisica daca esti mai lenesa.In orice caz daca iti iei un arici in apartament s-ar putea sa fie periculos.Bafta!

| Wonderland explică (pentru roxyasd22):

Să fie periculos? de ce?

p. s. nu pot să-mi iau nici câine și nici pisică pentru că ai mei nu cred că sunt îndeajuns de responsabilă pentru vreuna dintre ele...

| Wonderland explică:

Mulțumesc mult pentru ajutor! big grin