| Andreea_Emilia_2003 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva am 4 catei si au plans toata ziua stiti sunt voinici, dar sunt umflati in burta trebuie sa ma panichez? Mananca si se joaca intre ei

Răspuns Câştigător
| tehno125482 a răspuns:

Dui la veterinar

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Au mincat mult si nu si au facut nevoile, îi doare burta.

| Doina_Muntean_1971 a răspuns:

1.pot sa aiba limbrici, dui la veterinar
2. daca sunt mici plang dupa mama lor
3. daca se joaca nu au niciunfel de problema, dar dui totusi la veterinar, si fale macar vaccinurile

succes. sper ca te-am ajutat

| 2AN7 a răspuns:

Punele mana pe burta daca simti ca se misca ceva pe la burta au viermi la burta si asta i-ar putea durea daca nu. uitate cum se joaca se pot ranii intre ei altfel. le lacrimeaza ochii si sa nu te ingrijorezi

| 2AN7 a răspuns (pentru 2AN7):

Au limbrici pardon nu viermi laughing

| lexiploae a răspuns:

Poate au limbrici daca zici ca sunt umflati in burta. te sfatuiesc sa ii duci la veterinar sau macar sa ii vaccinezi.