| Rossa8807 a întrebat:

Buna, mai exact pentru ce sa face primul vaccin la catelusi? La ce ajuta vaccinul?

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Primul vaccin ajuta cainele sa evite parvoviroza si jigodia

| Rossa8807 explică (pentru Vikaa):

Mulțumesc ????

| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG a răspuns (pentru Vikaa):

Cum adică jogodia? adica ce inseamna pentru tine jigodia?

3 răspunsuri:
| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG a răspuns:

Boss acum tu faci ce vrei eu am acasă 3 câini dintre care unul are apoi 8 ani ceilalti au 1 an si ceva si nu le-am facut nici un vaccin la nici unul si sunt sanatosi mănâncă bea apă etc, acum eu spun cum a fost la mine dar tu faci ce vrei, dar in ziua de azi astia sunt dispusi să îți puna toate cacaturile in vaccin doar sa si-l vândă și să își ia banul.