| MotzardCopilașDeOțel a întrebat:

Mi-am cumpărat un caine și as vrea sa stiu ce lucruri ar trebui sa ii cumpăr.
Apropo este baiat si are 2 luni.

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Castronel pentru apa
Castronel pentru mâncare
Mâncare potrivita pentru vârstă lui
Zgarda
Lesa (pentru mai tarziu)
Șampon special pentru el
Un prosopel
Eventual niste jucării, deși nu cred că se va juca acum
Astea ar fi cele principale. Pe viitor, cand va creste, probabil va avea nevoie de mai multe lucruri. Si nu uita de vaccinuri dacă nu le are facute, deparazitare internă și externă

1 răspuns:
| Teodora0407 a răspuns:

Daca stai la casa o casuta, bol de mancare, mancare speciala pentru cainii, lesa daca vrei sa il plimbi, sampon de caini, eventual si o perie sa il mai cureti de par!