| Sarbu_Vlad_1995 a întrebat:

mi-am cumparat un mops, de aprox. 8 sapt., si cred ca are diaree si face caca si se pisa foarte des. e putin deranjant dar cel mai mult imi e frica pentru sanatatea lui. poate sa aiba ceva mai serios decat diareea? medicul veterinar mi-a dat o pastila mica, galbena, si mi-a sugerat sa ma intorc maine.

1 răspuns:
| LadyDee89 a răspuns:

Daca l`ai cumparat de pe net, majoritatea ii vand bolnavi si nu se ocupa de sanatatea lor, se ocupa doar cu reproducerea si vinderea lor! daca e al tau personal, luat de la persoana de incredere ( prieteni) ai grija ce ii dai sa manance, ca la 8 sapt nu poate digera tot! sa ii dai apa pentru hidratare si maine sa te duci neaparat cu el iarasi la medic sad