| Anonimus12468 a întrebat:

Buna,
Mi-am inceput un nou hobby :Blogging laughing https://countingdayssite.wordpress.com - acesta este site-ul.
Am nevoie de sustinere, asa ca daca aveti timp si va plictisiti, va rog sa va uitati putin peste el si sa imi spuneti o parere
Multumeesc tongue

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

In principiu tema este okay si cred ca e si responsive(nu am verificat de pe telefon inca) dar mai trebuie lucrat la pagini pentru ca ele inca nu sunt definitivate. Incearca sa structurezi pe categorii ceea ce postezi.
Inca o chestie, mare grija cu pozele luate de pe internet pentru ca poti risca copyright.

Si eu am blog si daca imi preaia cineva din poezii, poze sau ce mai e pe acolo fara acordul meu ii dau copyright direct si daca mai face si figuri ii inchid blogul sau ii trimit o amenda sanatoasa de cateva sute de dolari.