| sasha1265 a întrebat:

Mi-am luat acum o saptamana un hamster chinezesc de la petshop. Problema e ca are dintii foarte porocalii. Eu stiu ca trebuie sa ii aiba galbui. Ma puteti ajuta? fundita+VOTbig grin

Răspuns Câştigător
| Master_4146 a răspuns:

Nu conteaza la dinti da nu-i da apa si ai grija ca mancarea sa nu fia intarita tare sau sa putrezeasca ca atunci va muri
si hamsetu meu era sa moara deoarece a mancat o coaja de paine care era uscata

2 răspunsuri:
| bianca154 a răspuns:

Draga mea, te sfatuiesc sa ai grija cu hamsterii pentru ca eu am avut doi, din care cu timpul s-au facut vreo 20 si ceva. si daca femele fatà, sa NU atingi puii pentru ca si omoara singura. crede-ma aveam 2 gemeni,alb cu negru,foarte frumosi, si i-am luat in mana. apoi am vazut-o pe mama si tata ca se apucasera sa-i manance. nu stiu sa-ti raspund la intrebare, imi pare rau

| sasha1265 explică:

Va multumesc, oricumhappy