| Balan_Andrei_1997 a întrebat:

motanul meu a disparut de acasa de 6 luni si nu sa mai intors, el mai pleca cate 3 4 zile dar venea,el nu pleca departe doar prin vecini, se poate sa mai intoarca acasa?sad

Răspuns Câştigător
| PasDeNom a răspuns:

Buna. Motanul meu a disparut de acasa timp de un an. Apoi s-a reantors, eu zic sa fi optimist! happy Daca se reantoarce, te sfatuiesc sa il castrezi sa nu mai plece dupa pisicute.

| Balan_Andrei_1997 explică (pentru PasDeNom):

Chiar la asta ma gandeam sa fac daca vine, uite o poza cu el https://www.facebook.com/....../photo.php

5 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

6 luni, un timp indelungat. Nu pot sa iti dau sperante false, dar spera in continuare ca se va intoarce acasa!

| Thesinger1 a răspuns:

Poate e dus in luna de miere. happy
Nu-ti face griji, pisicile au cea mai buna memorie, in frunte cu elefantul!
Sigur n-a uitat de casa. Funda?

| MoglanEliza26 a răspuns:

Salut! Stiu si eu, 6 luni este cam mult timp. Sansele sunt mici sa apara...