| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Nu cred ca e buna categoria dar nu am stiut unde sa pun intrebarea! Ce vaccinuri se fac la puii de gaina, curca si bibilici pentru cresterea sistemului imunitar? Pentru prevenirea bolilor? As vrea cat mai multe informatii multumesc!

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Hm. daca ai peste 5-100 de pasari prin curte, nu te vad eu bine sa le dai injectie fiecarei pasari in parte, stau la sat si am peste 40 de rate + si gaini, maica-mea merge la farmacia veterinara si le cumpara ceva vitamine, daca mergi la veterinar si ii zici problema, stie ce sa iti dea, de preferat prafuri de bagat in apa