| Daniella_4731 a întrebat:

Nu stiu ce sa-mi pun in bagaj. Peste cateva zile plec in turnu severin unde stau 2 zile... Ceva idei Vot +fundita

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

1.Haine de schimb(2-3 tricouri, o pereche de blugi, niste pantaloni de trening, o bluzita mai groasa, pijamale, sapca, sosete, lenjerie, pantofi de schimb)
2.Lucruri de igiena(periuta de dinti, pasta de dinti, sapun, sampon, piepten, perie, deodorant)
3.Intr-o mica geanta aparatul foto, telefonul, Mp3, ceva de rontait(chips, alune, etc.), un pachet de guma, plasturi, ceva de greata, pastile de durere de cap, pungi(in caz ca vomiti).
Cam atat.tongue Excursie placuta.

9 răspunsuri:
| Mikasa a răspuns:

Doua trei haine, un prosop, o vesta in caz ca se face frig, castile, niste carti de joc, multa mancare, o sticla cu apa, si ceva sa nu te plictisesti-ce-ti mai place tie sa faci.

| nataliaduchess a răspuns:

Acte:

- Buletin/Carte de identitate
- Pasaport (pentru tari Non-UE)
- Asigurare medicala
- Bilet de avion
- Confirmare web check-in
- Confirmare cazare

Ingrijire:

- Pasta de dinti
- Periuta de dinti
- Gel de dus
- Sampon
- Spray
- Farduri
- Demachiant
- Parfum

Articole vestimentare:

- Pijamale
- Sosete
- Lenjerie intima
- Haine de strada
- Haine de club
- Palarie
- Papuci de casa

Electronice & Electrice:

- Telefon
- Incarcator de telefon
- Aparat foto
- Baterii pentru aparatul foto
- Uscator de par
- Placa de par

Altele :

- Umbrela
- Rucsac
- Folie de plastic pentru sandwishuri
- Gustari pentru drum
- Medicamente
- Prosoape
- Gel antibacterian
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Ioonela a răspuns:

Nu prea multe haine groase. E foarte cald aici happy

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Buna, depinde ce vrei, eu mi-as pune haine si chestii din astea, mancare si apa si ce-ti mai trebuie, Funda?

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Buna, depinde ce vrei, eu mi-as pune haine si chestii din astea, mancare si apa si ce mai crezi tu. Funda?

| Drugamihai a răspuns:

Pai. haine, telefonul+accesoriile lui (casti, incarcator) ochelari de soare daca ai, haine pe care le preferi cel mai mult, un parfun, deodorant, pasta+periuta(dinti)
++o palarie.

| SasukeUchika a răspuns:

Drobeta turnu severin e oraselul meu big grinbig grinbig grin E CALUMEA rau!

| Turtica_Carmen_1974 a răspuns:

Un parfum, ochelari de soare, niste hainute, o sapcuta asta este cel mai important sper ca ti-am fost de ajutor te rog mult da-mi fundita

| Turtica_Carmen_1974 a răspuns:

Un parfum, haine, o sapcuta...