| Random1999000 a întrebat:

Buna, papagalului meu i se duce putin pielea de pe picioare, de la ce poate sa fie?

3 răspunsuri:
| Adi88 a răspuns:

O boala de piele, râie etc

| UkaMariuka a răspuns:

Poate fi râie. Îți recomand sa îl duci la veterinar cat mai urgent. Poate fi letal! Sa nu uiti sa ii cureți cușca si sa o dezinfectezi cu clor ( sa o clatesti foarte foarte bine sub duș.). Ar putea sa fie si stresat... Ce conditii are? ( temperatura, mancare, etc)?

| Random1999000 explică (pentru UkaMariuka):

Temperatura camerei de 22 23 grade, mancare are semințe si ii dau si fructe si legume. Il am de 8 ani si pana acum nu o mai patit asa, n am schimbat nimic la mancare sau altceva. Ii acord si foarte multa atentie