| Ayskle a întrebat:

Pentru timisoreni.Caut profesor de muzica/canto la un pret de maxim 60 de lei.Accept si oferte.
Multumesc anticipat!; 3
+ fundita desigur!

Răspuns Câştigător
| Ayskle explică:

Nu stiu daca vei gasi prof de muzica usoara, dar poti incerca la Liceul de muzica, la scoala de artra sau la centrul de cultura.

2 răspunsuri:
| bbyu2 a răspuns:

Cauta la liceul de muzica. Sigur vei gasi. Te intereseaza canto clasic sau muzica usoara?

| Ayskle explică (pentru bbyu2):

Pai banuiesc ca prin usoara intelegi orice ce alt gen ce nu apartine muzici clasice, corect? Daca da, atunci, da, m-ar interesa muzica usoara.Clasica imi placuse cand eram mai mic.

| Ayskle explică (pentru Ayskle):

Nu stiu daca vei gasi prof de muzica usoara, dar poti incerca la Liceul de muzica, la scoala de artra sau la centrul de cultura.