| Jul22222 a întrebat:

Pisica mea a disparut de 2 zile, ea este sterilizata si are 1 an si 2 luni, nu obișnuia să dispară de acasă (stau la apartament) din ce motive ar fi putut sa dispară? Si care sunt sansele ca aceasta sa se întoarcă.

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Probabil ca a furat-o cineva daca era blanda, Se poate sa vina daca e prin zona si stie drumu, asta in caz ca a mai umblat

| Jul22222 explică (pentru Raducons):

Cred ca a luat o cineva. da

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Norti0013 a răspuns:

Dacă zici că e plecată de 2 zile în cel mai rău caz a fost călcată de o mașină (așa se întâmplă de cele mai multe ori) sau poate a fost furată, încearcă să o mai chemi poate vine.

| Jul22222 explică (pentru Norti0013):

Am cautat o prin in toata zona si m-am uitat pe toate străzile. as fi văzut o daca ar fi călcat o vreo masina. asta daca nu s-a indepartat mai mult