| mikaguapa a întrebat:

Bunacrying pisica mea a lipsit 2 zile de acasa, si acum 15 minute a venit,dar cu labuta umflata tare. Eu cred ca e rupta,deoarece nu se foloseste prea mult de ea. Se vede ca cineva a legat-o de labuta, iar ea s-a chinuit sa scapeoh go on Vecini fara inimaoh go on`! Am dat-o cu un fel de alifie pentru fracturi si i-am bagat labuta in tinctura de musetel.Maine ma duc la veterinar.Ce i-as mai putea facepuppy dog eyes? Mi-e tare mila de ea, mititicasad

7 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Mititica...da-i si niste laptic ca sa aiba calciu si sa ajute oasele.

| ServicePC a răspuns:

Trebuie niste atele

| mikaguapa explică:

Da normal ca am grija de ea...e sufletelul meu micut

| mikaguapa explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, si eu sper sa se faca binelove struck

| MentalHolocaust a răspuns:

Sa ai grija de ea si o supreaveghezi si sa ii asiguri tot ce ii trebuie pana maine si sa nu isi foloseasca prea mult labuta.

| Sweeeetyy a răspuns:

Trebuie ingrijita foarte bine... Daca are labuta rupta trebuie macar sa o bandajezi, dar nu strans. Sper sa se faca bine kiss

| Anonimusss99 a răspuns:

Buna! Tot ce trebuie sa faci este sa o lasi sa doarma si sa aiba in permanenta apa. Chiar daca are labuta rupta, pisicile si cainii se refac foarte repede si nu necesita niciun bandaj. Oricum, trebuie sa te duci cu ea la veterinar ca poate ii da vitamine sa se mai intareasca. Ai grija de ea! Sper ca te-am ajutat. Fundita? puppy dog eyes