| miaumiau8888 a întrebat:

Bună! Pisica mea are probleme cu scaunul de 2 saptamani. Mai exact are diaree mai mereu si nu face in lădiță. Am fost cu el la veterinar și încă merg, dar nu prea văd rezultate. Probabil e problema cu mâncarea? Am verificat tot si i-am dat ce i-a prescris medicul, e activ si jucăuș, are 2 ani, nu e castrat deși lunile astea trebuie sa mergem cu el și nu are sânge la scaun. Ce cauze ar putea fi?

1 răspuns:
| SkateFunk a răspuns:

Pisica ta nu exista :]
`

glumesc =)
nu stiu vorbeste cu medicul veterinar mai bine ala stie tot despre pizici.