| AllesSy a întrebat:

pisica mea doarme mullt, mananca si isi face nevoile dar nici o data n-am vazut-o avand chef de joaca, cand era mica avea un chef nebunesc de joaca acum ca sa facut mare asta face toata ziua credeti ca e bolnav sau asa fac pisicile a si am uitat sa mentioanez:Nu e de rasaa. Dau funda raspunsuului cel mai bun,winking

Răspuns Câştigător
| S0ul a răspuns:

Păi să te lămureschappy. Pisica când este mic/ă este energic/ă deoarece are acel simţ năzdrăvan de :rege: al casei... şi desigur el este foarte fericit că are pe cineva care să îl iubească, iar el foloseşte felul lui de a iubii când este mic, iar când creşte mare, pofta de joacă, alergare, de prins muşte. şi alte activităţi pe care pisicul tău le făcea acum la maturitate nu o poate face deoarece după prima naştere dacă este de sex fem. nu poate sa se mai mişte aşa cum o făcea înaintea naşterii, iar la sexul bărb. primul act sexual al lui deja il epuizează deeaceea motanii.şi pisicile işi pierd pofta de viaţă, joacă! sper să te fi ajutat şi nu te speria aşa o să fie până. nu o să mai fie. aa şi dacă vrei să te muşte sau să se mai joace cu tine din când în când gâdilo putin mai jos de burtică, aproape de vagin te va zgâria laughing şi te va muşca aşa cum o făcea când era mică happy

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu vrei sa facem schimb? iti dau eu tampitul meu de motan care nu ma lasa sa inchid ochii toata noaptea[toata ziua doarme ca porcu]rolling on the floor

| boogdan91 a răspuns:

E normal, mai ales daca e si motan laughing

| kurinkita a răspuns:

E pisica la maturitate. Orice pisica adulta e foarte lenesa. In mare, acela e orarul ei: somn, mancare, nevoi. Iti mai zic si ca o pisica adula doarme in mare in jur de 18 ore pe zi.

| AllesSy explică:

E mai bine are chef de joaca dar doarme ingrazitor de mult a si facea asa pentru ca avea de aia in burta nu stiu cum se zice viermisori sau limbrici nu-stiu.

| sndjulian a răspuns:

Dupa ce cresc, pisicile isi pierd cheful de joaca. Asta este, n-ai ce-i face!

| amy333 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...dar mai bine ar fi so o duci la un medic veterinar! atunci o sa aflii ce are asta e singura modalitate asa cred eu