| MeryM a întrebat:

Pisicuta mea, si-a prins piciorusele din spate in usa si acum schiopateaza.I-am intins piciorusul si vad ca nu o doare la diferite miscari.Dar credeti ca ar putea avea piciorul rupt?

2 răspunsuri:
| tickey a răspuns:

Ar trebui dusa la veterinar cat mai repede, daca are piciorul rupt si nu e tratata, starea i se poate agrava

| Alecs1Assassinu a răspuns:

Nu, si pisica mea a patit ca si-a prins labutele, a schiopatat dar dupa 2 saptamani nu a mai avut nici-o problema